Vakumlu hurçlar yer kaplayan birçok eşyalarınızı ortadan kaldırmaktadır. Bu nedenle birçok ev hanımı bu hurçları tercih etmektedir.

Evinde, fazla yorgan, yastık ve kıyafetleri olan kişiler vakumlu hurçları aldıklarında ne kadar faydalı olduğunu görecekler. Kullanım açısından oldukça kolaylık sağlamaktadır. Bu hurçları her boyda bulmanız mümkün. İstediğiniz eşyayı kaldırmak için aradığınız her yerde bulabilirsiniz. İçerisine alabildiği kadar eşyalarınızı koyun ve ağzını kapatın, elektrikli süpürge yardımıyla havasını çekerek kaldırabilirsiniz. İşte bu kadar basit.

Fakat kullanımında dikkat etmeniz gereken hususlar vardır. Yazlık, kışlık kıyafetlerinizi ortadan kaldırmak istediğinizde renk verecek giysilerinizi ayırmanız gerekmektedir. Aksi halde diğer kıyafetlerinizi boyayabilir. Birde kırışıklık sorunu var tabi, oldukça kullanışlı olmasına rağmen, içerisindeki eşyaları çıkardığınızda oldukça kırışmış olduğunu göreceksiniz. Onun dışında gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Evinizi taşırken, seyahate çıkarken bile vakumlu hurçların rahatlığını göreceksiniz. Dilediğiniz kadar eşyayı vakumlu hurçlar sayesinde valizinize sığdırabilirsiniz. Vakumlu hurçlar dar alanlarda daha düzenli ve rahat yaşama sağlaması açısından üretilmiştir. Baza içlerinde, dolap arkasında veya üstünde çok fazla yer kaplamadan ürünlerinizi güzelce katlayıp yerleştirdikten sonra saklayabilirsiniz. Eşyalarınızı böylelikle tozdan, kirden, haşerelerden ve kötü kokulardan korumuş olursunuz. Vakumlu hurçlar 70 kilo kadar ağırlığı taşıyabilme özelliğine de sahiptir.

Önceki senelerde Çin’ den imal ettiğimiz vakumlu hurçlar son yıllarda Türkiye’ de üretilmeye başlanmıştır. Kullanımı da oldukça kolaydır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz