İngilizce Dil Okulu, Londra

Okudunuz mu?

Isırgan Otunun Faydaları

Çızgan, ısırgan otu, dala...

Karnabahar Salatası Tarif...

Mevsimlere göre doğanın b...

Ramazan’da sofrada ...

Oruç tutun veya tutmayın ...

Pendik Aile Sağlık Merkez...

İstanbul Pendik İlçesinde...

En iyi İngilizce öğrenme yolu elbette Londra’da bir dil okuluna gitmektir. Bugün dünyada farklı 8.000 dil konuşulduğu iddia ediliyor. Bu diller arasında İngilizce’nin şüphesiz ayrı bir yeri var. En çok konuşulan diller arasında Portekizce, Rusça, İspanyolca, Çince, Fransızca da olsa bile bu dilleri konuşan insanların da çok önemli bir kısmı ayrıca İngilizce konuşabilmekte ve anlayabilmektedir.

İnternet ve TV den önce, filmler ve şarkılar sayesinde dünyaya yayılan İngilizce dünyanın vazgeçilmez ortak dili haline gelmiştir. İster ticaret ister sanat yapın, isterseniz evinizde oturan biri olun birkaç kelime İngilizce bilmeniz çok işinize yarayacaktır. Bir Alman veya Çinliyle bile ortak dil İngilizce konuşarak anlaşabilirsiniz.

Ancak bir dili öğrenmenin en iyi yolu pratik yapmak, o dilin yaşandığı ülkede bulunmaktır. Okullarda öğretilen dil ancak belli bir seviyeye kadar ilerleyebilir. İngilizce konuşabilirsiniz. Fakat İngilizce düşünmeye başlarsanız o dile hakim olduğunuz anlamına gelir. Bir diğer gösterge de yabancı dilde fıkra anlatabiliyor, şaka yapabiliyorsanız o dile hakim olduğunuz söylenebilir.

Peki İngilizce’yi en doğru konuşan ülke neresidir? Elbette İngiltere. Peki İngilizce İngiltere’nin her yerinde düzgün mü konuşuluyor? Tabii ki hayır. İngilizce en iyi Londra’da konuşulur. İngilizce’yi bu günkü durumuna getiren tüm etkenlerin yaşandığı şehir Londra’dır. Bir dili doğru konuşmak ve anlamak için o dili oluşturan yaşam tarzı ve kültürü de öğrenmek gerekir. Yoksa tam anlamıyla bir iletişim kurulduğu söylenemez. Kültürünü bilmiyorsanız, karşınızdakinin anlattığını tam anlayamazsınız değil ama anlatmak istediği hakkında fikriniz olur.

İngilizce’yi oluşturan İngiliz kültürünü yerinde yaşamak, İngilizce ile birlikte düşünme kabiliyetini geliştirmek, aksanı anlamak için İngilizce’yi Londra’da öğrenmelisiniz.

Londra’da bir dil okuluna gitmek pahalı mıdır? Elbette çok ucuz değildir ancak imkansız da değildir. Özellikle gençler için Londra’da dil öğrenmek geleceklerini garanti altına almaları için çok önemlidir. Yabancı insanların kültürüyle tanışmak, farklı milletlerden insanlarla iletişim kurmak, alacağı yeterlilik sertifikasıyla birlikte kariyerinde yükselmek gençlerimiz için mutlak değerlendirilmesi gereken bir fırsattır.

Bütçeye en uygun dil okulu olarak Burlington School of English sizlere önerebileceğimiz, 30 yıllık bir geçmişe sahip gerçek bir İngiliz okuludur. Gençler için ayrıca yaz kampı hizmeti de vermektedir. Çocukların güvenliği, geniş pansiyon seçenekleri, her türlü konuda öğrencilere yaklaşımdaki profesyonellik ve hassasiyetiyle Burlington Scchool of English, İngilizce öğrenme konusunda değerlendirilmesi gereken bir okuldur. Okulu incelemek isterseniz, normal fiyat üzerinde %15 indirim sağlayan bu web sitesini ziyaret etmenizi öneririz. Bilgi formunu doldurun, sizin için en makul fiyatlarla ve güven içinde bir yolculuğa çıkın.

Önceki İçerik
Sonraki İçerik
- Advertisement -spot_img

Daha fazla oku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

- Advertisement -spot_img

Son eklenen

Menyak Parfüm Kodları

En kaliteli muadil parfüm...

Aşırı Sıcak Havanın İnsan...

Eskilerin dediği gibi "Ay...

Evanjelizm ve Gezegene Et...

Burada bir inanç sorgulan...

Dünya Nüfusu ve Göçler

Ülkemizdeki yabancı sayıs...

Gözlerin Yorgun Görünmesi...

Göz çevrelerinin yorgun g...