USO Paris, Türkiye’nin Parfümde Dünya Markası

Okudunuz mu?

Yumurtalı Taze Fasulye Ka...

Yumurtalı Taze Fasulye Ka...

Mide kanseri nasıl oluşur...

Kanser, kalp ve damar has...

Dik Göğüsler İçin Bir Baş...

Topunuz yoksa elinize dol...

Havuçlu Rulo Kurabiye Tar...

Yoğurma kabına malzemeler...

Türkiye’nin kozmetik sektöründe bir dünya markası var!

On yıllara dayanan sektörel bir tecrübenin ardından 2010 yılında İstanbul’da kurulan USO Kozmetik, ürünlerinin kalitesi ve müşteri hizmetlerindeki hassasiyetiyle bir çok ülkede dikkati çekiyor.

Rusya, Kuzey Afrika, Avrupa ve Amerika’da talep ve beğeni gören markanın öne çıkan özelliklerinden birisi neredeyse hiç durmayan bir ürün geliştirme politikasına sahip olmasıdır.

Herhangi bir parfümün birden fazla benzeri olması ve ürünlerin nihai bir formülle yıllarca üretilmesine karşılık USO parfümleri sürekli sıcak tuttuğu müşteri iletişimi sayesinde, geri bildirimleri değerlendirerek aynı üründe gerektiğinde hızlı bir şekilde geliştirme yapabilme kapasitesine sahiptir. Böylelikle benzerlerinden ayrılmayı başaran USO Kozmetik; kadın parfümü, erkek parfümü, body mist, kolonya, oda parfümü üretimine devam etmektedir.

Markanın USO Paris olma nedenini ise yetkililer, projenin bir Paris yolculuğu sırasında doğmuş olarak açıklıyorlar. “Daha iyi ve vazgeçilmez olanı yapmak için..”

Farklı kategorilerde yüzlerce çeşit ürüne sahip USO Paris, kullanıcılarından aldığı geri bildirimler ve zaman içinde gelişen bilimin rehberliğinde ürün sayısını giderek azaltarak kullanıcılarını da fazla seçenek arasında kararsız kalmaktan kurtarmayı amaçlamıştır. Herkesin beğeneceği bir ürün yelpazesi oluşturabildiğine inanan USO Paris yeni gelişmelere de açık bir çalışma yürütmektedir.

Bu anlamda çalışmaları sürmekte olan birkaç yeni projeyle ilgili ipucu olarak da saç parfümü ve parfüm seyahat setlerini örnek veriyorlar.

Yurt dışına ağırlık vererek dünya çapında çok sayıda mağazada hizmet veren USO Paris, Türkiye’de yıllar içinde az sayıda mağazada hizmet verdikten sonra daha büyük kitleye ulaşabilmek için satışlarını daha çok internet üzerinde yoğunlaştırmış, sadece İzmir mağazasını açık bırakmıştır.

USO Paris ürünlerini incelemek için markanın resmi web sitesini ziyaret edebilirsiniz. https://usocosmetics.com

İmza parfümünüzü bulmanıza yardımcı olacaklardır.

- Advertisement -spot_img

Daha fazla oku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

- Advertisement -spot_img

Son eklenen

Menyak Parfüm Kodları

En kaliteli muadil parfüm...

Aşırı Sıcak Havanın İnsan...

Eskilerin dediği gibi "Ay...

Evanjelizm ve Gezegene Et...

Burada bir inanç sorgulan...

Dünya Nüfusu ve Göçler

Ülkemizdeki yabancı sayıs...

Gözlerin Yorgun Görünmesi...

Göz çevrelerinin yorgun g...