Sivilce Nasıl Geçer

Sivilce nasıl geçer, sivilceden nasıl kurtulurum diye derdi olanlara bir sivilce maskesi önerimiz var. Cildinize uygunsa, biraz da şansınız yaver giderse yüzünüzde derdiniz kalmayacak. Bir paket kuru maya ve biraz su ile kendi sivilce maskenizi kendiniz hazırlayın.

Sivilce Maskenizin Hazırlanması

Bakkalınızdan veya marketten kolayca bulabileceğiniz bir paket kuru mayayı bir kaba koyun. Üzerine yavaş yavaş su eklerken mayaya iyice yedirmeye çalışın. Krem kıvamına geldiğinde yani cıvıklaşmadan su eklemeyi bırakın ve dinlenmeye bırakın.

Sivilce Maskenizin Uygulaması

Hazırladığınız bu maya kremini daha önce patlamış veya patlamak üzere olan sivilceler üzerine, tamamen kapatacak biçimde yayın. Bu kremi yüzünüz ve vücudunuzun sivilceli herhangi bir yeri için kullanmanız mümkün. Bu maske uygulandığı yerde çok kısa zamanda kuruyacağı için bulaşma tehlikesi yok

Mayanın bakteri öldürme özelliği sivilcelerde bulunan bakterileri ortadan kaldıracak ve tedavi edecektir. Uyguladığınız yerde yaklaşık 10 dakika bekletmeniz bu işleme yeterlidir. Bu son derece pratik maskenin yaş ve cinsiyet sınırlaması yoktur.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here