Erkeklerde cinsel isteksizlik

Okudunuz mu?

Gözlü Kurabiye

Malzemeler: 125 gr m...

Korku Nedir?

Korku, belirsizlik karşıs...

Şipsi Tarifi

Tavuk parçalarını tencere...

Çerkez Tavuğu Tarifi, Sak...

Tavuğu bir tencereye koyu...

Erkeklerde cinsel isteğin azalmasına neden etkenler fiziksel sorun yoksa genelde yorgunluk, stresten kaynaklanır. Ya da size darılmış olabilir. Erkeklerde cinsel isteksizliğin nedenleri nelerdir? Erkeklerde cinsel isteksizlik olduğunda nasıl davranılmalı?

Erkek partneriniz, özellikle ekonominin zorluklarının yaşandığı bu dönemde işiyle ilgili sıkıntı yaşıyorsa, veya işleri yoğunsa muhtemelen seks aklından bile geçmiyordur. Bu zamanlarda bitkinlik, isteksizlik dışında hırçın davranışlar bile gösterebilir. Bu gibi hallerde cinsel hayatınızın etkilendiğini partnerinize kesinlikle belli etmemeye çalışın. Belli ettiğiniz takdirde yaşadığı sıkıntı ve yorgunluğun üzerine bir de cinsel sorumluluk eklenecek ve hayatı çekilmez olacaktır. Aynı şekilde sizin hayatınızı da çekilmez yapabilir.

Erkekler kızdıklarında kadınlar gibi dışa vurmak yerine sessizliğe gömülmeyi tercih ederler. Genelde bağırıp çağıracağı düşünülse de erkek küskünlüğünü daha çok içine atar. Eğer partneriniz size kızgın ise bu cinsel hayatınıza da yansıyacaktır. Bunu anladığınızda fazla baskı yapmadan sorunu konuşarak halletmeye çalışın. Sorunu anlamadıysanız veya bilmiyorsanız onunla flört edin, egosunu okşayın.

Partneriniz sizi cinsel olarak tatmin edemediğini düşündüğünde de cinsel isteğinde bir azalma olur. Çeşitli nedenlerden sizin yeterince tatmin olmadığınızı düşündüğünde kendine güveni azalır. Onu tekrar kazanmanın yolu neleri arzu ettiğinizi sohbet aralarına sıkıştırıp ona söyleyerek, sizi baştan çıkaran şeyleri ona belli ederek kendine olan güvenini yeniden kazandırabilirsiniz. Bunları duymak partnerinizin libidosunu artıracaktır. Bunun dışında yatakta alışkanlıklarınız dışına çıkarak da aynı etkiyi elde edebilirsiniz.

- Advertisement -spot_img

Daha fazla oku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

- Advertisement -spot_img

Son eklenen

Menyak Parfüm Kodları

En kaliteli muadil parfüm...

Aşırı Sıcak Havanın İnsan...

Eskilerin dediği gibi "Ay...

Evanjelizm ve Gezegene Et...

Burada bir inanç sorgulan...

Dünya Nüfusu ve Göçler

Ülkemizdeki yabancı sayıs...

Gözlerin Yorgun Görünmesi...

Göz çevrelerinin yorgun g...