2016 saç kesim stilletinde saçlar yine hareketli, yine havalı ve olduğundan daha güçlü. Geçen yılın saç kesimleri arasında yer alan bob, pixie ve lob kesimler bu yılda popülaritesini korumaya devam ediyor. Sizlere belirgin ve keskin hatlı saç kesimleri ile kadınların daha havalı ve güçlü görünmelerini destekleyecek stiller öneriyoruz.

Özellikle;

  • Yüz şekli
  • Kullanım Kolaylığı
  • Sosyal Statü
  • Hobiler ve alışkanlıklar

gibi faktörlerden ilk 3 bileşen temalı tasarımlar, kişinin fiziksel görünümünün kimliğini değil, bilhassa kimliğinin fiziksel görünümüne ayna olmasını hedefliyoruz.

Bu zamana kadar iddia edilen ve bilinenin aksine ‘’kadınların depresyona girdiklerinde saçlarını değiştirmeleri’’ masalına ise farkı bir kurgu getiriyoruz.

Bilinenin aksine kadınlar depresyona girdikleri için saçlarını değiştirmezler,
‘’Değişimden Korkmadıkları için, Kendilerini Yenilerler! ‘’

Mevsimlere, ortamlara, saatlere, aşklarına ve dişiliklerine göre içlerindeki farklı kadını saç ve stilleri ile göstermeyi severler.

2016 TREND KESİMLER

Kısa ve Küt Saç Kesimi

Bu saç kesimi boynu daha uzun gösterir ve endamlı bir hava verir.
Dilerseniz saçınızı toplayabilir, üst kısma bombeli bir hava vererek kullanabilir, Retro dalgalar yaptırabilir ya da doğa kıvrımlarla kullanabilirsiniz.

Katlı Saç Kesimi

Uzun ve ince gelen çene yapısına sahip kadınlara önerdiğimiz bu kesim ile ön perçemleri serbest bırakarak, uçları kıvrımlı ve belirgin dalgalı modellerle kullanabilirsiniz. Katlı saçlar çabasız şıklığın ve natürelliğin de simgesidir.

Uzun Katlı Kesim

Farklı modellerle kullanabileceğiniz en renkli model, Topuzlar, dalgalı saç modelleri ve aksesuarlar ile oldukça hoş duracaktır. Önemli olan katları uzun tutmanız.

Dalgalı Kesimler

Saç uçlarını inceltip kestirmek hem rahat hem de modern bir hava verecektir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz