Yılbaşında tasarım hediyeler verin

Bu haftasonu 2 kutlama bir arada! Hem dünyada sıkıntılı geçen 2011 i bitireceğiz hem de umutla dolu yepyeni bir yıl 2012 ye merhaba diyeceğiz. Takvim değişecek de kötü şeyler hep sona mı erecek demeyin, herşeyin bir hesabı var! Nasıl ki bir işletme ödemelerini takvime yayar bittiğinde derin bir oh çeker emin olun biz o işletmeyi tanımasak da işin ucu bize mutlaka dokunur biz de bir oh çekeriz. Hayatın çakrasıdır bu. Evrende herşey birbirine bağlı olduğu için dünyaca bir anda odaklanıp evrene yayacağımız koca bir umut dalgası bize mutlaka geri dönecektir.

Aranızda hala sevdiklerine nasıl bir hediye alacağına karar verememiş olanlar için PrimaRima tasarım hediyelerinden örnekler vermek istiyoruz. Burada sadece 10 benzer ürün var ama Bekarligavedapartisi.com (taklitlerinden sakının) ürünleri sizlerin hayal gücünüz kadar geniş. Aklınızdan ne geçiyorsa onu uygulamak PrimaRima’nın işi. Bu nedenle ürün çeşidi şu kadar demek hayal musluğuna tıpa takmak gibi saçma olur.

Buradan haftasonuna kadar elinize geçebilecek birkaç ürüne bakabilir hoşunuza giden, aklınıza gelen bir şey olursa hemen sipariş verebilirsiniz. Unutmayın bu hediyeler tek tek el ile yapılır, fabrikadan çıkmaz. İçinizdeki duygu bunlara mutlaka sinecektir.

Bu arada yukarıda gördüğünüz resimdeki ürünler tasarım süslenmiş ojelerdir. Sürme de yanında yat 😀

PrimaRima iletişim

bekarligaveda@gmail.com

ceyturcap@gmail.com

0532 683 79 30 EBRU CEYLAN ÇAP

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here