The Tourist filmi Johnny Depp ve Angelina Jolie

…Frank yakın zamanda kaybettiği eşinin vermiş olduğu üzüntüyü biraz olsun unutabilmek için Amerikadan italyaya tura çıkar. Seyahat sırasında Elisa isminde çok güzel bir kadınla tanışır. Frank diğer yandan bu tanışmanın bir tesadüften ibaret olmadığının çok geçmeden farkına varacaktır…

Nihayet vizyona giren bu güzel filmi mutlaka seyretmenizi tavsiye ederiz. Johnny Depp olsun Angelina Jolie olsun kimsenin hayranlığını gizleyemeyeceği iki süper baş rol oyuncusu bu kez muhteşem performanslarını The Tourist filminde birleştiriyor.

the-tourist-turist-filmi-izleAkıcılığı, iyi tasarlanmış senaryosu, güzel efektleri dışında filmin tek kusuru oyuncularının güzelliğinden filmden kopma anları yaşanabiliyor. Angelina Jolie yine zarif bir kuğu, Johnny Depp ise yine rolüne bürünmüş usta bir oyuncu. Oynadığı her karakterle bütünleşen bir adam. İsmini bilmesek Karayip Korsanlarındaki adamla Turist filmindeki adamın aynı kişi olduğunu fark etmeyiz bile. Johnny Depp in Turist filmi için biraz kilo almış olduğunu da belirtelim.

Filmi izlemek isteyenler burayı tıklasınlar!

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz