Örgü örmek kadına yakışan bir iş. Sizi saran bir kazak, soğuktan koruyan bir bere annenizin, eşinizin, sevdiğiniz kişinin bir parçasının emeğe yansımasıdır. Çünkü örgü örmek hem çok zevkli hem de sabır, dikkat, güç, zaman ve beceri isteyen bir iştir.

Size bir şey örüldüyse teşekkür edin ve giyin. Onu ören o işe ömründen bir parça katmıştır. Diğer yandan bu oldukça zaman ve sabır gerektiren işe imkanınız olmayabilir. O zaman yapacağınız şey hazır bir örgü satın almaktır. El örgüsünün farkı organik bir sebzeyle hormonlu bir sebze kadar açıktır. Belki aynı malzemeden yapılıyor gibi gelebilir ancak her iki iplik biraz farklıdır. Farklıdır derken biri diğerinden zararlıdır demiyoruz elbette. Farkı belki de sizi sarmasında, ısıtmasında hissedebilirsiniz. Farkı verilen emekte de hissedebilirsiniz.

Bir Picasso tablosuyla aynı tablonun matbaada çoğaltılmış kopyası aynı değeri taşımaz. Burada size yıllarca örgü örmüş tecrübeli ellerin neler yapabileceğinden örnekler sunuyoruz. Çocuk elbisesi, atkı, bere, şal..

Beğendiğiniz ürünleri satın almak veya başka bir model sipariş etmek için bize yazabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz