Images tagged "bel-agrisina-hangi-hareketler"

1 Yorum

 1. “Günde 1 bardak şalgam suyu sizi hastalıklara karşı güçlendireceği gibi vücuttan toksinleri atması nedeniyle metabolizmayı rahatlatır ve kilo vermenize yardımcı olur.”

  Zayıflamaktan önce bağışıklık sisteminizi güçlendirme ve toksinlerden arınmayı hedeflemeniz önerilir. Sağlıklı beden, ihtiyaç fazlası maddelerin bir kısmından kendisi kurtulacaktır.

  Unutmayınız, hızlı zayıflama organları yorar ve hasara neden olabilir.

 2. Maalesef buradaki çantaların satışıyla ilgimiz bulunmamaktadır. Yalnızca fikir amaçlı bir derlemedir.

 3. hocam himalaya tuzu hakkında çok bilgi kirliliği var. kullanmaya cesaret edemiyoruz. kimisi gerçek himalaya tuzu beyaz olur diyor. pembe olanlar banyo tuzu olarak kullanılır diyorlar.kimiside iki renkte aynı özelliğe sahip diyor. kimisi pembe olanı yiyilmez çok sakıncalıdır diyor. büssürü bilgi var. kullanmak için cesaret kalmadı valla. bu konuda bir açıklama yapılırsa sevinirim. ayrıca illa eritiptemi kullanmak lazım ? direk suya katıp eriyince içsek olmazmı ? ve özellikle kanser hastası olup aynı zamanda hafif dozlu tansyon ilacı alan kişi bu tuzu nasıl ve ne ölçüde kullanmalı ?. günlük teketim nasıl olmalıdır. her su içerken kullanılmalımıdır ? cevaplarsanız sevinirim saygılar.

 4. 10 günde 7 kg verdim, kaslarım ortaya çıktı bomba gibi oldum Eda hariç herkese tavsiye ederim.

 5. Bu cesitte yazilarinizin devamliligini gormek isterim, bu gun modern dunyada bu konular hakkinda bilgilendirici fazla bilgi yok. Hayvan katliaminin temelini dongusunu konu alan bir kitap icin calisiyorum, umarim bilgilendirmelerinizin devami gelir.

 6. Bahsettiğiniz ürünün adı makaleden çıkarılmıştır. Uyarınız için teşekkür ederiz.

 7. Kumardan milleti kurtarmak için mi yoksa , kumar oynayanları tamamen gerçekten bitirmek için mi yazdınız merak ediyorum? Ne için yazmış olursanız olun malesef yazınızın büyük bir kısmı gerçekleri anlatıyor. İlerde yıllar sonra sitenize denk gelirsem bu cevabı kumarı bıraktığım gün yazmıştım diyebilmek umuduyla şimdilik hoşçakalın.

 8. Bu bitki zehirlidir. Yanına bile yaklaşınca meyvesi patlayıp derinize geldiğinde zehirleyebilir. Samsun ve civarında yetiştirmektedir . Sinüzit ve sarılığa faydalı olduğunu biliyoruz. Kendinizi riske atmayınız.

 9. Tüm yorumculara ithafen; Hayat evrendeki en büyük hazinedir, bundan daha değerli bir kazanç yoktur. Kumar bir hastalıktır. Her hastalıkta olduğu gibi bunun da bir tedavisi vardır. Kimi daha kolay kimi daha zor iyileşir. Lütfen yardım alınız. Yardım aldığınız süreçte hayatta ne kadar güzel şeylerin olduğunu hatırlayacaksınız. Kumar, bilinçli şekilde empoze edilen bir şeydir. Siz sadece bir kurbansınız. Bu, herhangi biri de olabilirdi. Yapılması gereken tıpkı sigara bırakmada olduğu gibi profesyonel yardım almaktır. Herşeyimi kumara verdim yardım alacak param yok demeyin. Zaten işin özünde bu vardır. Yardım almak için danıştığınız kişi kumarbazın parasının olmadığını zaten bilir. Yardım alacağım deyin ve adım atın. Hayat yaşamaya DEĞER’dir. Not olarak belirtelim, tüm şans oyunlarında kasa daima kazanır. Bunun açık nedeni, bu oyunlarda kasanın kazanmasının şansa bırakılmamasıdır. İster loto, ister piyango olsun temel aynıdır. Hiç kumar oynamadığını düşünen milyarlarca insan aslında her an kumar oynamaktadır. Bunu da tutku ile devam ettirmektedirler. Kendinizi özel, şanssız, kötü hissetmeyin. Siz kurbanlardan sadece birisiniz. Bunun için sahip olduğunuz en değerli hazineden “yaşam”dan vazgeçmek son derece saçma bir düşüncedir. Basit ifade edersek, nezle olduğu için kimse canına kıymak istemez. Sorunu büyütmek yerine küçülterek düşünürseniz, kendinize bundan kurtulmayı başaracağınızı tekrar ederseniz, başarırsınız. Şimdiden geçmiş olsun dileklerimizle.

 10. çok şeyimi kaybettim bu kumarda ama artık kaybedecek tek şeyim ailem kaldı ve bırakmam gerektiğine daha çok inandım . bizlerdeki asıl sorun aslında bize hayli hayli yetecek olan parayı sahibi belli olmayan kişilerin tuzağına verip onları daha zengin etmemiz ve artık bizimde muhtaç duruma gelmemiz. demem o ki şu an nerde olursan ol az zarar, çok zarar, zanetmiyorum ama kar. kesinlikle bu yazının sonuna geldiğinde gir ve hesaplarını kapat. varsa çocuğuna eşine hesap aç ve senin hesabında bekleyen paraları oraya transfer et ay sonunda daha çok kazançlı olacaksın üstelik kazandığın zamanlarda cabası. LÜTFEN KUMARI BIRAKIN….

 11. […] Kuşburnunun faydalarını ise burayı tıklayarak okuyabilirsiniz. Bağışıklık sistemini güçlendirirken özellikle barsaklarınızı oldukça rahatlatacaktır. Kuşburnu C, A, B1, B2, K, P vitaminleri, protein, potasyum, kalsiyum, magnezyum, fosfor, meyve asitleri ve şeker,  çekirdeğinde de vanilin bulunan oldukça çeşitli ve zengin bir meyvedir. Selülit oluşmasını önler, var olan selülitin azalmasına yardımcı olur. Selülitin oluşma nedeni dolaşım bozukluğu veya eksikliği olduğu için kuşburnu tipi besinler, egzersiz ve hatta selülitli bölgeye masaj tavsiye edilir. […]

 12. Zencefili hasta olduğum zaman öneriyorlardı ama faydasından bihaberdim. Sayenizde çok detaylı bilgiler öğrenmiş oldum.

 13. Su içmenin bu denli önemli olduğunu bilmiyordum. Bugünden sonra daha dikkatli bir şekilde içmeye özen göstereceğim.

 14. Malzeme listesi ile anlatımdaki malzeme farklı. Kontrol edip güncellerseniz iyi olur.