Lahana Diyeti

Belki de en zahmetsiz, sağlıklı ve garantili zayıflama yöntemi lahana suyu içerek zayıflama diyetidir.

1 litre suya lahanalara ilaveten yardımcı olmaları için antiseptik özelliği olan soğan (doğranmadan yaprak şeklinde) ve idrar söktürücü özelliğiyle maydonoz ilave edilerek kaynatılırlar.

Haftanın her günü sabah, öğlen ve akşam öğünlerinden önce aç karnına 1 bardak içilir. Bu şekilde 3 hafta devam edildikten sonra vücudu dinlendirmek için 1 hafta ara verilmelidir. uygulamanın yoğun idrar söktürücü olması nedeniyle böbreklere zarar vermemesi için buna mutlaka uyulmalıdır.

Antiseptik ve yağ sökücü içerikli bu karışım sayesinde kandaki, dolayısıyla vücuttaki toksin ve yağlar idrar yoluyla vücuttan atılır.

Sadece tedavi olmakla kalmayıp aynı zamanda besleyici bir kürdür. Haşladığınız karışımı limon ilavesiyle yemek olarak da tüketebilirsiniz.

Lahana suyu diyetine başladıktan bir kaç gün sonra etkisini hissetmeye başlayacak yaklaşık 1 ay sonra kilo verdiğinize şahit olacaksınız. Lahana suyu diyetini, en az her 3 haftadan sonra 1 hafta ara vermek ve böbrekleri dinlendirmek koşuluyla dilediğiniz veya ihtiyacınız olduğu kadar uygulayabilirsiniz.

Ayrıca sık idrara çıkma etkisi unutulmamalıdır, günlük yaşamı bir ölçüde etkileyebilir.

Tek yorum yapılmış

  1. ben bunu denedim ve 1 haftada önce 1,5 sonraki haftada 3 kilo daha verdim. tatil yüzünden ara vermek zorunda kaldım. dönünce tekrarlayacağım. istediğim kiloya ulaşmasam da en azından tatile kilo vermiş çıktım teşekkürler..

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here