L İ Güzellik Salonu

Her kadın güzeldir.. tabi bunun farkındaysa.. Güzelliğinin farkında olmak da bakımlı olmaktır. Detaylar her şeydir. Kaş, bıyık, ağda saçın kıyafetin yanında detay gibi kalsa da ilk müdehale gerektiren işler! Geçenlerde yolumuz Lİ Güzellik Salonuna düştü. Acil bir toplantı için acil işler anlayacağınız.

Salonun sahibesinin güzelliğini görünce zaten içiniz ilk anda güven doluyor “ben buradan güzel çıkarım!” diyorsunuz. Sıcak karşılaması ve samimiyeti ile 2 dakikada ikna edildik ve çay kahveyi saymazsak işimiz çabuk bitti toplantımıza da yetiştik. Elinin çabukluğu, ustalığı, mekanın hijyenik olması bir yazıyı hak etti doğrusu.

Neslihan Hanım’ın işlettiği bu sevimli salonda kaş, bıyık ağda, manikür, pedikür gibi işler büyük titizlik ve yanında da çok tatlı bir sohbetle yapılıyor. Kısa sürede makyajımızı da bitirip bizi uğurladı ama buraya tekrar yolumuzun düşeceği belli. Üstelik toplantımız da gayet iyi geçti. Artık Li Güzelliğin uğuruna da inanabiliriz belki.

İlk kez uğradığımız ancak mutlu şekilde ayrıldığımız bu güzellik salonuna uğğramak isteyenler için adresi verelim.

Li Güzellik

Kaptan Arif Caddesi, Çobanyıldızı Sokak. 36 / A Kazasker – İstanbul (Erenköy)
Dinçer Apartmanı altında. Kazasker Shell benzin istasyonunun hemen arka sokağında turşucunun yanında. (Turşu suyu da güzeldi)

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here