Geleneksel Hediyeler Mağazası

Okudunuz mu?

Arnavut Ciğeri

Malzeme Listesi Yarı...

Bel fıtığı tedavisi, hami...

Bel fıtığı, bel bölgesind...

Kekik Suyunun Faydaları, ...

Kekiğin Latince adı Thymu...

Ender Saraç’tan Diy...

Star Tv'de devam eden End...

Birine hediye vermek, O’na “Seni önemsiyorum” demektir. Hediye, alanı da vereni de mutlu eder. Hediye vermek, her ne kadar belirli günlerde yoğunlaşsa da aslında hediye vermenin zamanı yoktur ve belirli bir nedene ihtiyaç duyulmaz.

Geleneksel Hediyeler Mağazası hediyenin de taşıdığı mesaj gibi içten olmasını amaçlıyor. Bu nedenle, mağazanın ürettiği her ürün el emeğidir. Elbette teknolojiden faydalanılıyor ancak kültürümüzden esinlenen tasarımlar deri, cam, ahşap, kağıt gibi malzemelere makina yerine insan tarafından uygulanıyor. Böylece birbirine bazen benzeyen ancak hepsi birbirinden farklı ürünler ortaya çıkıyor. Yani bir yüzük taktığınızda bu yüzüğün dünyada bir eşi daha olmadığına güvenebilirsiniz.

Ayrıca söz gelimi, eşinize bir cam yüzük hediye etmek istediğinizde, ustayla birlikte üretimde bulunabilir, hediyenize kendinizden bir şey katabilirsiniz. Bu bir cam yüzük de olabilir ebru uygulanan bir kumaş da..
Cam yüzükGeleneksel Hediyeler Mağazası’nda yağlıboya tablolar, rengarenk lambalar, doğada nadir bulunan taşlar, ahşap, deri, kağıt üzerine ebru uygulamaları, cam yüzükler, cam kolyeler, cam küpeler, doğal taşların süslediği kolyeler gibi birbirinden güzel bir çok eşya görebilirsiniz.

Geleneksel Hediyeler Mağazası, sahip olduğumuz el sanatları kültürünü yaşatmak ve öğretmek amacını taşıyor. Bir şey almanız gerekmez, birbirinden eşsiz bu güzellikleri yalnızca görmek için bile olsa mağazayı ziyaret etmenizi öneriyoruz. Sizin bu güzellikleri ve üzerindeki emeği takdir etmeniz el sanatlarımızı yarınlara taşıyacak en büyük destektir.

Ziyaretiniz sırasında bazı şeyler sizi şaşırtabilir. Mesela bu güzel kolyedeki yaprak gerçek bir yapraktır. Bakır ve gümüş renklerle süslü bu kolyeler üzerindeki yapraklar gibi birbirine sadece benzer ancak eşsizdirler.
Yaprak KolyeMağaza 7 gün açıktır. Karaköy’ün nostaljik atmosferine yakışan Geleneksel Hediyeler Mağazası’nda ahşap, taş, gümüşten oluşturulmuş tespihlere de göz atmayı unutmayın. Bir de tabi ki özel tasarım yüzükler var. Ama sanıyoruz ki en çok hoşunuza gidecek şey tavanda asılı duran rengarenk lambaların muhteşem görüntüsüdür.

Geleneksel Hediyeler Mağazası
Kemankeş Mh. Gümrük Sokak
Kemankeş Mustafapaşa Camii karşısında Karaköy İstanbul

www.traditionalgiftshop.com

- Advertisement -spot_img

Daha fazla oku

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!

- Advertisement -spot_img

Son eklenen

Menyak Parfüm Kodları

En kaliteli muadil parfüm...

Aşırı Sıcak Havanın İnsan...

Eskilerin dediği gibi "Ay...

Evanjelizm ve Gezegene Et...

Burada bir inanç sorgulan...

Dünya Nüfusu ve Göçler

Ülkemizdeki yabancı sayıs...

Gözlerin Yorgun Görünmesi...

Göz çevrelerinin yorgun g...