En Güzel Tatil Tekne Gezisi

Tatil paketlerini incelerken enfes güzelliğe sahip Ege Denizi ve Yunan Adaları’nı incelemeyi ihmal etmeyin. Bir kulaç ötedeki Yunan Adaları özellikle Türk misafirlerin ziyaretlerinden memnun olmaktadır. Bir bakıma Türkiye’den gelen turistler bu adaların ana ekonomik gücünü oluşturur. Bir süredir zor durumda olan Yunan ekonomisinin etkisiyle adaları ziyaret etmek eskisinden daha da ucuz. Tek pahalı şey elbette su.

Yediğiniz içtiğiniz sizin olsun göreceğiniz muhteşem manzaraları unutamayacaksınız. Süreli olmasa da bu adalara günübirlik rahatça gidip gelebilirsiniz.
tatil nasıl yapılır
Böyle bir tatilin en güzel yanı ise masmavi deniz, çevrenizde gezinen teknelerin süzülüşü, bir yelkenlinin günbatımında size poz veren duruşu. Mis gibi iyot, sizi yarım günde bronz heykele çevirebilecek bir güneş de cabası. Yediğiniz balık ne olursa olsun, yanında ne içerseniz için tadı çok güzel gelecektir.

Sağlıklı bir yıl geçirmeniz için size tavsiye ettiğimiz tatil biçimi tekneyle gezmeniz, sakin koylarda yüzmeniz, bolca güneşlenmenizdir.

Bu tatil ilk anda aklınıza geldiği gibi pahalı bir tatil değildir. Aslında bir çok tatilinizden daha ucuza gelebilecek muhteşem bir tatil sizi bekliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here