Elma krom nedir

Genelde dayanlıklık ve sertlik özellikleri nedeniyle sanayide kullandığımız krom insan vücuduna olumlu katkılarından dolayı son zamanlarda zayıflama için de kullanılmaya başlandı. Kromun vücuttaki en önemli görevi kan şekerini alıp hücrelere taşımasıdır. Taşıdığı şekeri hücrelere naklettikten sonra krom doğal yollarla vücudu terk eder. Dolayısıyla krom eksikliği bir kilo alma nedenidir. Krom içeren besinler arasında yer fıstığı, yumurta sarısı, peynir, üzüm suyu, maya, istiridye sayılabilir. Kromun kemik yapısını desteklediği de bilinmektedir.

Piyasada satılan elma & krom ilaçları, elma şırası sirkesine bu faydalı mineralin ve diğer başka maddelerin eklenmesiyle oluşturulmaktadır. Sonuçta doğal içeriklidir. Elma & krom içeriğinin temeli elma şırası sirkesi, krom, soya lesitini ve B vitaminlerinden oluşmaktadır. Dikkatle tasarlanmış bu içerikte bulunan soya lesitini yağın donmasını engeller. Donmuş yağları parçalar ve atılabilmesini sağlar. Ayrıca lesitin beyinin temel taşlarından biridir.

Elma şırası sirkesi elma & kromun içeriğindeki maddelerin etkisini artırır.

Vücudumuzda bulunan kromu azaltan etmenler beyaz şeker, tuz, beyaz unlu mamuller, egzersiz azlığı ve strestir. Bunların hepsi kilo almaya neden olur. Eksik kromu besinler veya özel formüllerle hazırlanmış yardımcı ilaçlar vasıtasıyla alabilirsiniz.

Kandaki şeker yakılamadığı zaman yağa dönüşür ve vücut yakamadığı şekeri yağ olarak depolar. Krom sayesinde şeker hücrelere taşınır ve yakılır. Aynı zamanda hali hazırda birikmiş yağlar da lesitin sayesinde hareketlenir ve vücuttan atılması sağlanır.

Böylece elma & krom kürü ve egzersizle yavaş yavaş fazla kilolardan kurtulursunuz.

Herşeyin eksikliği kadar fazlası da zararlı olduğu için yine de doktorunuza durumunuzu danışmadan her hangi bir şey kullanmayınız.

Seda Sayan’ın zayıflama formülü elma & krom diyetidir. Aynı formülle siz de fazla kilolarınızdan kurtulabilirsiniz. Seda Sayan’ın güzelliği ise Allah vergisidir. O konuda yapabileceğiniz bir şey yok.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz