Dudak, İnce Dudak Makyajı, Dolgun Dudak Görünümü, Makyaj, Dudak Makyajı

İnce dudaklara sahip bayanlar için birkaç makyaj ve bakım önerisi. Dolgun görünümlü dudaklara kolayca sahip olacaksınız. Öncelikle eczane veya kozmetikçilerden kolayca bulabileceğiniz dudak balmi öneriyoruz. Böylece dudaklarınız kurumaktan, çatlamaktan korunacak ve dudak derisi beslenecek.

Doğal renkte bir dudak kalemi ile dudak çevrenizi belirgileştirin. Dilediğiniz ölçüde bir dudak çevresi çizdikten sonra tüm dudağınızı aynı renk kalem ile doldurun.

Çok açık ya da çok koyu tonlarda ruj dolgun ve seksi bir görünüm için faydasızdır. Çantanızda sürekli bulunduracağınız doğal tonlarda bir parlatıcı ile gün boyu taze ve güzel bir görünümü muhafaza edebilirsiniz.

İşin içine biraz sanat katarak şişkin hoş dudaklara sahip olabilirsiniz. Uğraşması zevkli sonuç harika olabilir.

Yukarıda anlattığımız gibi dudak çevresini genişlettikten sonra beyaz renkli, hafif simli bir farı dudaklarınızın tam ortasına hafifçe uygulayın. Yavaşça acele etmeden uygulayın ve iyice dağıtın. Çok fazla miktarda kullanmamalısınız.

Doğal tonlardaki rujunuzu dudaklarınıza sürün. Bunu yaparken dudaklarınızın ön iç kısımlarının daha açık renge ulaşmış olması gerekir. Artık küçük bir makyaj hilesiyle güzel ve dolgun dudaklara sahipsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz
Captcha verification failed!
Captcha kullanıcı puanı başarısız oldu. lütfen bizimle iletişime geçin!