2016 Saç Rengi Önerileri

2016 tam anlamıyla bir renk cümbüşü! Özellikle bahar – yaz aylarına girdiğimiz şu dönem, cesur kesimlere özgür kimlikler kazandıran renklerin yılı da diyebiliriz. Bu renkler daha kış aylarında kendini gösterirken, gri, mavi, yeşil, pembe kadınlar hem gündüz hem gece zamansız hayatımızda.

Bu konseptle, bu yıl ‘’zamansız düşün muhteşem görün’’ sloganı ile kendimizi yeniledik ve kadınlar nereye biz oraya!

Ombreler, karameller, bal köpükleri, bakırlar ve sarılar vazgeçilmez klasikler arasında, Klasik kahveler karamelle, siyahlar gri ve mavilerle bu yıl kendini şımartıyor.

Yaş ve statüde sınır tanımayan renkler yine değişimde özgürlükçü kadınlara özel!

Cilt rengi, makyaj tercihleri, giyim tarzları, saç kesimleri ile doğru orantılı tercihlere yöneltmek ise bizim işimiz. Ama kadın aklı her an her şey olabilir ve bir bakmışsınız çok alakasız bir tarza yine bir o kadar alakasız ama tam da içindeki çığlığa uygun bir renk gözüne kestirmiş olabilir.

Her ne renk istenirse istensin, önce onları dikkatlice dinleyip, anlayıp, yukarıdaki kriterlerle de harmanlayarak en doğru ve kullanışlı tercihler yapmalarını isteriz.

Kim daha ışıltılı, daha çekici, her mevsim göze çarpan ve ne güzel benim olmak istemez ki.

En bilinen markaların profesyonel serilerindeki en doğru saç renklerini belirlerken kuaförümüzle birlikte karar verir, istenilen saç rengine kavuştuktan sonrası ilk bir haftalık görünümü birlikte deneyimleriz. Gözümüzü açtığımızda yüzümüzde bir tebessüm ve sonrasında “Evet bu!” diyen çığlıkları duyduğumuzda işte aradığımız renk bu der ve uygulamaya geçeriz.

Saç ve boya tasarımı sadece saçı değil hayatı, akışını ve hedefleri renklendirmektir.

Bu yüzden tek kişilik değil empati ile anlaşılacak ve hayal gücü ile süslenecek bir serüvendir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here