Yazı özleyenler için

Neredeyse kurak bir yaz geçiriyoruz. Henüz denize girmeye aylar var, düşünmek için belki erken ama insan denizi özlüyor. Şimdi yaz olsa denize girmek, tekne gezintisi yapmak, yataktan geç kalkmak ne güzel olurdu. İşin, şehrin stresinden bir an uzaklaşın. Tekneyle gezmeye gittiğinizi hayal edin. Antalya’dasınız. Akdeniz’in muhteşem sularında, koydan koya geziyorsunuz. Koylarda tekneden denize atlıyorsunuz. Denizin hafifçe salladığı teknede yeni tutulmuş balığınızı yiyorsunuz. İyot ve hareket sizi acıktırmış. Yemekten sonra gölgede serin birşeyler içip dinleniyorsunuz. Sonra güverteye havlunuzu serip, güneş yağınızı sürüp güneşin altında bronzlaşırken biraz şekerleme yapıyorsunuz. Açık denizdeyken sahildekinden daha hızlı ve eşit ağırlıklı bronzlaşılır. Sıcakladıkça bir daha bir daha denize giriyor ve serinliyorsunuz.

Akşam sahile dönerken ne kadar mutlu ve güzel bir gün geçirdiğinizi düşünüyorsunuz.. Bu şimdilik hayal gibi gelebilir ama şu anda orada sizinle mavi tur yapmak için bekleyen tekneler var. Evet şimdi bile..

Mavi Turizm Antalya sahip olduğu birbirinden güzel tekneleriyle sadece yaz aylarında değil çoğumuz için kış olan bu mevsimde bile tekne gezileri yapıyor. Hava muhalefeti olmadığı sürece her an Antalya’ya gidip bu gezilerin tadını çıkarabilirsiniz.

Antalyada tekne kiralamak, Mavi tur yapmak, yat turu yapmak için burayı tıklayarak anlattığımız hayalin o kadar uzakta olmadığını görebilirsiniz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here